Korfbal kijken

Korfbal Livestreams

Het zaalkorfbal seizoen zit er op. Gelukkig kunnen we alles nog terug kijken!

 

Vanaf 19 april start het IKF u19 WK. Natuurlijk vind je binnenkort alle streams en andere informatie over dit toernooi op deze site terug. Het zelfde geldt natuurlijk voor het "grote" WK.

Livestreams eindfase Korfbal league / hoofdklasse

zaterdag 13 april

13.45
uur

DVO/Accountor A1
-

Top/SolarCompleet A1
Junioren HK
Finale
16.00
uur

Fortuna/Delta logistiek
-

PKC/SWK groep
KL
Finale

We zijn op zoek naar iemand die een mooi logo kan en wil ontwerpen voor korfbal-kijken.nl. Kan jij ons helpen? Neem dan contact op via: info@korfbal-kijken.nl

Mvp's van de Finale

Welke spelers van PKC/SWK groep en Fortuna/Delta logistiek waren het belangrijkst tijdens de Finale?

MVP = Most Valuable Player

Heren MVP Finale

Richard Kunst
8,75
Nik van der Steen
7,5
Marijn van den Goorbergh
7,25
Laurens Leeuwenhoek
7
Thomas Reijgersberg
4
Dames MVP Finale

Fleur Hoek
6
Sanne Alsem
2
Mirjam Maltha
2
Mabel Havelaar
1,5
Sanne van der Werff
1

Livestreams EIndfase Korfbal competities

Dinsdag 26 maart

20.30
uur

Tempo
-

AW.DTV
HK
Play-Off

zaterdag 30 maart

12.30
uur

KZ/Thermo4U B1
-

PKC/SWK groep B1
B asp HK
Halve Finale
14.30
uur

Dos'46 B1
-

KCC/SO natural B1
B asp HK
Halve Finale
14.15
uur

DVO/Accountor A1
-

Fortuna/Delta logistiek A1
Junioren HK
Play-Off
15.30
uur

PKC/SWK groep
-

LDODK/Rinsma Modeplein
KL
Play-Off
17.45
uur

Top/SolarCompleet A1
-

Dos'46 A1
Junioren HK
Play-Off
20.00
uur

Top/SolarCompleet
-

Fortuna/Delta logistiek
KL
Play-Off
20.00
uur

Groen-Geel
-

Tempo
HK
Finale

WOensdag 3 april

20.30
uur

Tempo
-

KCC/SO natural
Play-Down
Ronde 1

Zaterdag 6 april

13.30
uur

HKV/Ons Eibernest
-

Achilles
Beslissing Degradatie OK
16.30
uur

Dos'46 A1
-

Top/SolarCompleet A1
Junioren HK
Play-Off 2
17.00
uur

Fortuna/Delta logistiek A1
-

DVO/Accountor A1
Junioren HK
Play-Off 2
20.00
uur

Fortuna/Delta logistiek
-

Top/SolarCompleet
KL
Play-Off 2
20.00
uur

LDODK/Rinsma Modeplein
-

PKC/SWK groep
KL
Play-Off 2
20.00
uur

KCC/SO natural
-

Tempo
Play-Down
Ronde 2

Woensdag 10 april

20.30
uur

Tempo
-

KCC/SO natural
Play-Down
Ronde 3