Transfer Overzicht 2020/2021

Hieronder een overzicht van de transfers binnen de senioren selecties van de Korfbal league clubs. Dit is op basis van wat nu bekend is geworden via diverse berichten.

*weet jij nog meer wijzigingen? Wij horen het graag: Info@korfbal-Kijken.nl

Blauw-Wit
Inkomende Transfers
Thijs Rodenburg (Dalto/Klaverblad verzekeringen 3)
Enzo van Beugen (Rohda)
Thijm de Wilde (Victum)
Margot Wiggerink (Victum)
Momo Stavenuiter (geen club)
Sophie Hansen-Willemsen (geen club)
Uitgaande Transfers
Mandy Koelman (lager team)
Jacco Boonstra (gestopt)
Otto Fabius (gestopt)
Dalto/Klaverblad verzekeringen
Inkomende Transfers
Uitgaande Transfers
Maarten Groot Hulze (stopt)
DOS'46
Inkomende Transfers
HOOFDCOACH: Edwin Bouman (AW.DTV)
Melanie Guldenaar (AVO)
Kim van Dalen (SCO)
Melvin Frieswijk (SCO)
Eline van Veldhuijsen (Wageningen)
Tessa Lap (OWK)
Uitgaande Transfers
HOOFDCOACH: Roger Hulzebosch (was tijdelijk)
Fenna de Jong (Oost-Arnhem)
Jelmer Jonker (PKC/Vertom)
Nienke Hintzbergen (PKC/Vertom)
Geertje Hoekstra (stopt)
Harjan Visscher (Fortuna/Delta logistiek)
Marieke Klaver (Fortuna/Delta logistiek)
DVO/Accountor
Inkomende Transfers
COACH 2e: Roy Rutenfrans (Coach junioren)
Jeffrey van Huenen (Wageningen)
Jari Hardies (AKC Luma (België))
Jamila Vervoort (lager team)
Babette Lauber (lager team)
Linda van der Wal (Junioren)
Uitgaande Transfers
COACH 2e: Jeroen van Brakel
Janine van Schie (Tiel'72)
Bastian van Essen (SKF)
Diede Pasman (SFK)
Saskia van der Zee (Wageningen)
Daan Egberts (lager team)
Tamara Brunt (lager team)
Dennis Brunt (stopt)
Fortuna/Delta logistiek
Inkomende Transfers
COACH 2e: Sijmen van den Bergh (was speler)
Harjan Visscher (Dos'46)
Marieke Klaver (Dos'46)
Lieneke Pries (LDODK/Rinsma Modeplein)
Annick Post (junioren)
Jimmy Swikker (junioren)
Mark Toorenburg (junioren)
Jan van den Akker (junioren)
Uitgaande Transfers
COACH 2e: Mark Tissink (Valto)
Manon Brand (DeetosSnel)
Sanne Alsem (KCC/CK Kozijnen)
Mirjam Maltha (stopt)
Kai Esser (stopt)
Sven Bezemer (stopt)
Sijmen van den Bergh (stopt, wordt coach)
GG/IJskoud de beste
Inkomende Transfers
HOOFDCOACH: Daniel Harmzen (Top/Litta B1)
COACH 2e: Christiaan Germans (Top/Litta A1)
Uitgaande Transfers
HOOFDCOACH: Dico Dik (onbekend)
COACH 2e: Robert Luttik (onbekend)
KCC/CK Kozijnen
Inkomende Transfers
COACH 2e: Jacco Glerum (Weidevogels)
Sanne Alsem (Fortuna/Delta logistiek)
Femke Visser (Vitesse (Ba))
Uitgaande Transfers
KZ/Thermo4U
Inkomende Transfers
COACH 2e: Tim Bakker (Coach junioren)
Nikki Boerhout (junioren)
Zoë Engel (junioren)
Sanne Maaike Nieuwenhuizen (junioren)
Quinty Willems (junioren)
Onno Bakker (junioren)
Lars Hoorn (junioren)
Uitgaande Transfers
COACH: Remco Boer (stopt)
COACH 2e: Arjan Rietel (stopt)
Josine Verburg (VZOD)
Joost Hofman (DeetosSnel)
Charell Schoolmeester (lager team)
Lisa van Tongeren (lager team)
Sascha Lanser (blessure)
Jeroen Briefjes (lager team)
LDODK/Rinsma Modeplein
Inkomende Transfers
COACH 2e: John Jonker (Wageningen)
Gerben Boonstra (Nic.)
Annick Koning (SCO)
Patrick Hindriks (Hoogkerk/Schelwald Optiek)
Femke Faber (Sluit definitief weer aan)
Uitgaande Transfers
COACH 2e: Bart Jan Scheenstra (was tijdelijk)
Lieneke Pries (Fortuna/Delta logistiek)
Jurjen Bosma (stopt)
Friso Boode (stopt)
Marjolijn Kroon (stopt)
Arnout Wijma (Flamingo's)
Oost-Arnhem
Inkomende Transfers
HOOFDCOACH: Hugo van Woudenberg (ODIK)
COACH: Emiel Broenink (geen club)
COACH 2e: Daan van der Klis (Telstar/dé Register Makelaar)
Senna van den Bos (DVO/accountor lager team)
Jasper Broenink (Wageningen)
Fenna de Jong (Dos'46)
Uitgaande Transfers
HOOFDCOACH: Ron Steenbergen (Wageningen)
COACH 2e: Wouter van Steenbergen (SKF)
PKC/Vertom
Inkomende Transfers
HOOFDCOACH: Wim Scholtmeijer (TeamNL)
COACH: Jennifer Tromp (TeamNL)
COACH 2e: Jan de Jager (geen club)
Arjen van Houwelingen (lager team)
Jelmer Jonker (Dos'46)
Nienke Hintzbergen (Dos'46)
Uitgaande Transfers
HOOFDCOACH: Daniël Hulzebosch (stopt)
COACH: Daan Euser (stopt)
Maaike Steenbergen (stopt)
Suzanne Struik (stopt)
Top/Litta
Inkomende Transfers
HOOFDCOACH: Leon Braunstahl (TeamNL)
COACH: Bas Harland (FIKS)
COACH 2e: Marco Swikker (ALO)
Meike van den Akker (junioren)
Bente Voois (junioren)
Alon Keijzer (junioren)
Uitgaande Transfers
HOOFDCOACH: Jan Niebeek (TeamNL)
COACH: Ruben Boode (TeamNL)
COACH 2e: Bregtje Braunstahl
Siem van Osnabrugge (Velocitas)