IKF Europa Shield 2019

Stand, uitslagen en doelpuntenmakers

Standen

Poule A

W P +/-
1
Bec KC (ENG) 3 9 +12
2
KCC SOKOL (CZE) 3 6 +10
3
GD Bons Dias (POR) 3 3 -3
4
Haydarpasa Lisesi SC (TUR) 3 0 -19

Uitslagen

Wedstrijden vrijdag 25 januari

GD Bons Dias - Haydarpasa Lisesi SC 16 - 14
Bec KC - KCC SOKOL 19 - 16

Wedstrijden zaterdag 26 januari

Bec KC - Haydarpasa Lisesi SC 14 - 8
GD Bons Dias - KCC SOKOL 12 - 14
Bec KC - GD Bons Dias 16 - 13
KCC SOKOL - Haydarpasa Lisesi SC 19 - 18

Klik hier om een tekst te typen.

Poule B

W P +/-
1
CK Vallparadís (CAT) 3 7 +5
2
RG Prostějov (CZE) 3 6 +9
3
Schweriner KC (GER) 3 3 -1
4
Szentendrei (HUN) 3 2 -13

Uitslagen

Wedstrijden vrijdag 25 januari

Schweriner KC - Szentendrei 17 - 12
CK Vallparadís - RG Prostějov 14 - 13

Wedstrijden zaterdag 26 januari

CK Vallparadís - Szentendrei 13 - 14*
Schweriner KC - RG Prostějov 20 - 21
Schweriner KC - CK Vallparadís 10 - 15
Szentendrei - RG Prostějov 9 - 18

*Winst na Golden Goal

Kruisfinales

1e Poule A 2e poule B
Bec KC (ENG) 14 - 8
RG Prostějov (CZE)
2e Poule A 1e Poule B
KCC SOKOL (CZE) 14 - 13
CK Vallparadís (CAT)

Finales

7e/8e plaats
Haydarpasa Lisesi SC (TUR) 10 - 19
Szentendrei (HUN)
5e/6e plaats
GD Bons Dias (POR) 17 - 10
Schweriner KC (GER)
3e/4e plaats
RG Prostějov (CZE) 14 - 13
CK Vallparadís (CAT)
Finale
Bec KC (ENG) 16 - 9
KCC SOKOL (CZE)

Eindstand

1
Bec KC (ENG)
2
KCC SOKOL (CZE)
3
RG Prostějov (CZE)
4
CK Vallparadís (CAT)
5
GD Bons Dias (POR)
6
Schweriner KC (GER)
7
Szentendrei (HUN)
8
Haydarpasa Lisesi SC (TUR)

Doelpuntenmakers

Speler D/H W D
1 Alexis Escardibul Tejeira H
5 18
2 Joseph Bedford H
5 18
3 Blake Palfreyman H
5 17
4 Hugo Fernandes H
4 15
5 Petr Galicek H
5 15
6 Vlastimil Krejci H
5 15
7 Anna Schulte D
4 14
8 Almos Beothy H
4 14
9 Alexandr Vyroubal H
5 14
10 Alba Rosa Lorente D
5 14
11 Renata HavlovÁ D
5 14
12 Petr Pesak H
5 14
13 Martina Klackova D
5 12
14 Adrian Leiva Urdi H
5 11
15 Davesh Patel H
5 11
16 Pascal Demuth H
4 10
17 Laia Rosa Lorente D
5 10
18 Gergely Jakab H
4 9
19 Júlio Duares Ruivo H
4 9
20 Jakub Blaha H
5 9
21 Jan Tichy H
5 9
22 Petr Šnajdr H
5 9
23 Ines Ribeiro D
4 7
24 Evic Arda Uysal H
4 7
25 David Inacio H
4 7
26 Nora MolnÁr D
4 7
27 Heather Ikeuemsi D
5 7
28 Bugra Ondur H
4 6
29 Catarina Edilene Gomes Correia D
4 6
30 Nikola Lorencova D
5 6
31 Florian Fischer H
4 5
32 Flávio Carvalho H
4 5
33 Lea Witthaus D
4 5
34 Süleyman Baris Atak H
4 5
35 Karen Fuchs D
4 5
36 Lili SzamkÓ D
4 5
37 Lucie Souckova D
5 5
38 Daniel Fernandez I Gran H
5 5
39 Johanna Gnutt D
4 4
40 Julian Zill H
4 4
41 Nergis Genc D
4 4
42 Lucas Witthaus H
4 4
43 Balazs Dzsida H
4 4
44 Sofia Gomes D
4 4
45 Muzaffer Mert Iskender H
4 4
46 Viktor Horvath H
4 4
47 Katerina Lorencova D
5 4
48 Amy Swain D
5 4
49 Judit Moliner Prado D
5 4
50 Kieron Hicks H
5 4
51 Uygar Gurpinar H
4 3
52 Eyüp Batuhan Arslan H
4 3
53 Pelin Tuncel D
4 3
54 Vitor Machado H
4 3
55 Judit Veres D
4 3
56 Daniel Jane Martinez H
5 3
57 Tereza Hurdalkova D
5 3
58 Caitlin Fitzgerald D
5 3
59 Björn Kremerskothen H
4 2
60 David Benkovics H
4 2
61 Ataberk Zekai Erdogan H
4 2
62 Balint Lacko H
4 2
63 Ana Curva D
4 2
64 Fatma Imren Tunc D
4 2
65 Hannah Heilmann D
4 2
66 Anezka Mensova D
5 2
67 Pavla Krizkova D
5 2
68 Rostislav Kortus H
5 2
69 Martin Jiricka H
5 2
70 Iris Linuesa Resondo D
5 2
71 Soma Korosi H
4 1
72 Tansu Kirkan D
4 1
73 Henrik Rauhut H
4 1
74 Marta Szuromi D
4 1
75 Lorena Sellinghoff D
4 1
76 Anna Laki D
4 1
77 Boldizsar Vegh H
4 1
78 Jo-anne Wilson D
5 1
79 Chloe Swain D
5 1
80 Billy Ashby H
5 1
81 Jessica Bennett D
5 1
82 Hana Prochazkova D
5 1
83 Aldar Tsybyktarov H
5 1
84 Katerina Nevludova D
5 1
85 Raul Ramon Iglesia H
5 1
86 Daniel Stefak H
5 1