Overige Senioren Livestreams

Overgangsklasse B Speelronde 10


Unitas/Perspectief
Zaterdag
15 februari
19.15 uur

ASVD

Overgangsklasse C Speelronde 10


Sporting Delta
Zaterdag
15 februari
20.30 uur

Oranje Wit (D)

Reserve hoofdklasse B SPeelronde 11


Dalto/Klaverblad verzekeringen 2
Zaterdag
8 februari
17.45 uur

SKF 2

Livestream binnenkort beschikbaar

Overgangsklasse D Speelronde 9


Valto
Zaterdag
8 februari
17.50 uur

Vriendenschaar (H)

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 11


Unitas/Perspectief
Zaterdag
8 februari
18.05 uur

LDODK/Rinsma Modeplein 3

Overgangsklasse B Speelronde 9


Unitas/Perspectief
Zaterdag
8 februari
19.35 uur

De Meeuwen

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 9


DSC 2
Zaterdag
1 februari
18.15 uur

Dalto/Klaverblad verzekeringen 2

Overgangsklasse A Speelronde 8


Mid-Fryslân/Jansma Burdaard
Zaterdag
1 februari
20.00 uur

NKC'51

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 8


Dalto/Klaverblad verzekeringen 2
Zaterdag
25 januari
17.45 uur

LDODK/Rinsma Modeplein 3

DSC 2
Zaterdag
25 januari
18.15 uur

PKC/SWKgroep 3

Overgangsklasse D Speelronde 6


Valto
Zaterdag
25 januari
18.15 uur

Sporting Trigon

Overgangsklasse B Speelronde 6


Unitas/Perspectief
Zaterdag
18 januari
20.20 uur

AVO

Oefenwedstrijden


DSC 2
Maandag
13 januari
20.30 uur

Oranje U19

DSC 1
Maandag
13 januari
21.30 uur

Oranje U19

Overgangsklasse A SPeelronde 5


Mid-Fryslân/Jansma Burdaard
Zondag
12 januari
14.30 uur

Nic.

Overgangsklasse D Speelronde 5


Valto
Zaterdag
11 januari
18.15 uur

HKV/Ons Eibernest

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 7


DSC 2
Zaterdag
11 januari
18.15 uur

Unitas/Perspectief 2

Reserve 3e klasse M SPeelronde 4


GG/IJskoud de Beste 5
Zaterdag
11 januari
20.20 uur

KZ/Danaïden

Overgangsklasse B Speelronde 4


Unitas/Perspectief
Zaterdag
14 december
20.40 uur

Wit-Blauw/Green Organics

Overgangsklasse D Speelronde 3


Valto
Zaterdag
7 december
17.00 uur

GKV/Enomics

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 4


DSC 2
Zaterdag
7 december
18.15 uur

LDODK/Rinsma Modeplein 3

Overgangsklasse A SPeelronde 3


Mid-Fryslân/Jansma Burdaard
Zaterdag
7 december
20.00 uur

DOS Kampen/Veltman 1

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 3


DSC 2
Zaterdag
16 november
18.15 uur

SCO 2

Overgangsklasse A SPeelronde 2


Mid-Fryslân/Jansma Burdaard
Zaterdag
30 november
20.00 uur

Drachten/Van der Wiel

Overgangsklasse B SPeelronde 2


De Meeuwen
Zaterdag
30 november
20.30 uur

Unitas/Perspectief

Overgangsklasse D Speelronde 1


Valto
Zaterdag
23 november
17.40 uur

Swift (M)

Overgangsklasse B SPeelronde 1


Unitas/Perspectief
Zaterdag
23 november
19.30 uur

Amicitia

Overgangsklasse C Speelronde 1


Tweemaal Zes
Zaterdag
23 november
19.50 uur

Oranje-Wit

Reserve Hoofdklasse B Speelronde 1


DSC 2
Zaterdag
16 november
18.15 uur

DeetosSnel 2

Verhage Cup


Borgerhout
Kleine Finale Verhage Cup
Zaterdag
9 November
17.30 uur

Boeckenberg

Nieuwerkerk
Finale Verhage Cup
Zaterdag
9 November
19.15 uur

DSC

Haagse korfbaldagen


FIKS
Finale HK-OK
Zaterdag
9 November
20.30 uur

KVS/Maritiem

Sporting Trigon G1
Finale G-Korfbal
Zaterdag
9 November
19.25 uur

Dijkvogels G1

Die Haghe
Finale 1-2-3
Zaterdag
9 November
17.50 uur

Achilles

Andere oefenwedstrijden


Tweemaal Zes
Oefen wedstrijd
Zaterdag
9 November

Valto

Mid-Fryslân/Jansma Burdaard
Oefen wedstrijd
Zaterdag
2 November
19.30 uur

Amicitia