Jeugd Livestreams

D-pupillen Hoofdklasse C Speelronde 11


GG/IJskoud de Beste D1
Zaterdag
7 maart
12.30 uur

Top/SolarCompleet D1

B-Aspiranten Hoofdklasse D Speelronde 12


Dalto/Klaverblad verzekeringen B1
Zaterdag
7 maart
13.15 uur

Woudenberg B1

Junioren hoofdklasse A SPeelronde 13


DSC A1
Zaterdag
7 maart
16.40 uur

SKF A1

Junioren hoofdklasse B SPeelronde 12


Dos'46 A1
Zaterdag
29 februari
18.35 uur

KCC A1

B-Aspiranten Hoofdklasse D


Dalto/Klaverblad verzekeringen B1
Zaterdag
29 februari
11.15 uur

DSC B1

C-aspiranten breedtesport


Dalto/Klaverblad verzekeringen C3
Zaterdag
29 februari
10.00 uur

De Eemvogels C1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 11


Dalto/Klaverblad verzekeringen A1
Zaterdag
15 februari
16.20 uur

PKC/SWKgroep A1

b-aSPIRANTEN bREEDTESPORT


Dalto/Klaverblad verzekeringen B3
Zaterdag
1 februari
12.00 uur

Victum B2

B-Aspiranten 1e klasse C


Dalto/Klaverblad verzekeringen B2
Zaterdag
1 februari
13.00 uur

Victum B1

B-Aspiranten Breedtesport Speelronde 7


DSC B3
Zaterdag
1 februari
14.00 uur

PSV/lifovragen.nl B2

Junioren 1e klasse D Speelronde 8


DSC A2
Zaterdag
1 februari
15.00 uur

Fortissimo A1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 8


DSC A1
Zaterdag
1 februari
16.30 uur

Top/SolarCompleet A1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 7


DSC A1
Zaterdag
25 januari
16.30 uur

PKC/SWKgroep A1

B-Aspiranten Hoofdklasse D Speelronde 6


Dalto/Klaverblad verzekeringen B1
Zaterdag
18 januari
12.30 uur

Vriendenschaar (H) B1

Junioren Overgangsklasse A Speelronde 6


Dalto/Klaverblad verzekeringen A2
Zaterdag
18 januari
14.00 uur

AVO A2

C-Aspiranten Hoofdklasse D SPeelronde 5


Dalto/Klaverblad verzekeringen C1
Zaterdag
11 januari
12.00 uur

Tiel '72 C1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 5


DSC A1
Zaterdag
11 januari
16.30 uur

Dalto/Klaverblad verzekeringen A1

Junioren Breedte sport


Dalto/Klaverblad verzekeringen A3
Zaterdag
21 december
12.05 uur

KZ/Thermo4U A3

Junioren Overgangsklasse A speelronde 4


Dalto/Klaverblad verzekeringen A2
Zaterdag
14 december
14.25 uur

De Meeuwen A1

C-Aspiranten Hoofdklasse B SPeelronde 3


Top/SolarCompleet C1
Zaterdag
7 december
13.25 uur

KZ Danaïden C1

Junioren 1e klasse D SPeelronde 3


DSC A2
Zaterdag
7 december
15.00 uur

DOT (O) A1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 4


DSC A1
Zaterdag
30 November
16.30 uur

KZ/Thermo4U A1

Junioren 1e klasse D SPeelronde 2


DSC A2
Zaterdag
30 November
15.00 uur

Fiducia A1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 3


DSC A1
Zaterdag
30 November
16.30 uur

Fortuna/Delta Logistiek A1

B-Aspiranten Hoofdklasse D SPeelronde 1


DSC B1
Zaterdag
16 November
15.00 uur

SKF B1

Junioren Hoofdklasse A Speelronde 1


DSC A1
Zaterdag
16 November
16.30 uur

Achilles A1

Haagse korfbaldagen


Avanti/Post Makelaardij A1
Finale A-Jeugd HK-OK
Vrijdag
8 November
20.45 uur

Achilles A1

VEO A1
Finale A-Jeugd 1-2-3
Vrijdag
8 November
19.15 uur

Achilles A2