Transfer Overzicht 2019/2020

Hieronder een overzicht van de transfers binnen de senioren selecties van de Korfbal league clubs. Dit is op basis van wat nu bekend is geworden via diverse berichten.

*weet jij nog meer wijzigingen? Wij horen het graag: Info@korfbal-Kijken.nl

Korfbal league Clubs

Blauw-Wit
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Gerald Aukes en Mark van der Laan COACH: Barry Schep
Jessica Jansen (Rohda)
Kenny Lauf (Rohda)
Fleur Blötevogel (Rohda)
Jeffrey Vlietstra (VIKO)
Thomas Perotti (MIA)
Gerald van Dijk (Sporting Trigon)
Shanna Pettinga (Rohda)
Kai van Alphen (Lager Team)  
 
 
 
 
Marc Broere (gestopt)
Jeffrey Huibers (gestopt)
Cristian Dekkers (LDODK/Rinsma Modeplein)
Marloes Frieswijk (LDODK/Rinsma Modeplein)
Michelle in 't Veen (KZ/Thermo4U)
Pascal Frieswijk (Dos'46)
Leanne Aurik (Onduidelijk)
Manon Wiegerink (Onduidelijk)
Otto Fabius (Even niks)
Momo Stavenuiter (Even niks)
Susila de Klein (GG/IJskoud de beste)
Levi Kroon (Lager Team)
DOS'46
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Vladimir Slot (Wit-Blauw)
Wouter Neutel (ASVD)
Pascal Frieswijk (Blauw-Wit)
Ilse Blok (Synergo?)
Bonne Bus (Junioren)
Lynn Bijkerk (Junioren)
Marit Strating (Junioren)
Mart Middelkamp (Junioren)
Wendy Kampijon (Junioren)
Bastiaan Nijmeijer (Stopt)
Lara Kreikamp (Unitas/Perspectief)
Kaj Raterman (Sparta (Zw))
Martijs van Schie (Lager team)
Cas Steenbergen (Lager team)  
 
 
 
 
DVO/Accountor
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Renee van Ginkel (GG/IJskoud de beste)
Adriënne van Ofwegen (KCC/SO natural)
Bastian van Essen (Junioren)
Caitlin Keller (Junioren)
Daan Dijkstra (Junioren)
Daan Egberts (Junioren)
Diede Pasman (Junioren)
 
Marvyn Toonen (Stopt)
Romy Teunissen (Lager Team)
Benjamin Verhoef (Lager Team)
Isa Klein Tuente (Lager Team)
Lara Heijboer (Rust Roest)
Alissa Aben (Lager Team)
Daan van den Goorbergh (Lager Team)
Jamila Vervoort (Lager Team)
Fortuna/Delta logistiek
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Jaap de Boer (Noordenveld)
Victor Entken (Junioren)
 
Marcel Segaar (Stopt)
Tim Heemskerk (Stopt)
Merijn Sevenhuyzen (Avanti/Post Makelaardij)
GG/IJskoud de beste
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Jaleesa Claver (Dalto/Klaverblad verzekeringen)
Fenna Jagtman (Top/SolarCompleet)
Hidde Pettinga (Roda)
Susila de Klein (Blauw-Wit)
Romy Knuppe (Junioren)
Britt Koomen (Junioren)
Armel Boes (Lager team)
Silvana ten Hulsen (Swift (A))
Renee van Ginkel (DV)/Accountor)
Jairus Nicatia (Gestopt))
Ivan Karsters (Gestopt))
Nina Floris (Blessure)
 
 
KZ/Thermo4U
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Remco Boer en Dennis Doves COACH: Wim Bakker
Michelle in 't Veen (Blauw-Wit)
Scott De Decker (GG/IJskoud de beste)
Milan Boonstra (BEP)
Robbert Molenaar (Lager team)
Tom Ekkes (Lager team)
Charell Schoolmeester (Lager team)
Stef Meijns (Geen club)
Nienke Emons (Junioren)
Tjerk Doedens (Apollo)
 
 
 
 
 
 
 
LDODK/Rinsma Modeplein
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Christian Dekkers (Blauw-Wit)
Marloes Frieswijk (Blauw-Wit)
Wessel Bergsma (Mid-Fryslân/Jansma Burdaard)
Rixt Bouma (Lager team)
Ran Faber (Junioren)
 
 
Femke Faber (Stopt)
Tim Flokstra (Top/SolarCompleet)
Anton Wever (Mid-Fryslân/Jansma Burdaard)
Tamara Siemieniuk (Terug naar Polen)
Marjon Visser (Stopt)
Patrick Hindriks (KV Hoogkerk)
Eke de Boer (Lager Team)
PKC/SWKgroep
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Brett Zuijdwegt (DeetosSnel)
Randy Oosting (DeetosSnel)
Julie Caluwé (Voorwaarts (Be))
Famke Wuyts (Kwik (Be))
Rachel Romijn (Junioren)
Shantell Peea (Junioren)
Kim van der Vlies (Lager Team)
Tim van Leeuwen (Lager Team)
Martijn Swets (Lager Team)
Mike Spek (Lager Team)
Daphne Roelofs (Terug van een lange blessure)
Arjen van Houwelingen (Even niks)
Suzanne Struik (stopt)
Carmen de Heer (HKC (H))
Danny den Dunnen (HKC (H))
Nadhie den Dunnen (HKC (H))
Veerle Havelaar (HKC (H))
Mabel Havelaar (HKC (H))
Mark Klop (HKC (H))
Suzanne Sijstermans (Gestopt)
Caitlin Weedage (Gestopt)
Edmar Langendoen (Gestopt)
Tempo
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Wouter Blok (DSC) COACH: Frits Wip (KCC/SO natural)
Rosanne Visscher (Geen club)
Robin van der Vliet (SDO (K))
Anne Otte (Junioren)
Sybren van Hall (Junioren)
Stijn Eilers (Juioren)
Maartje Verduyn (Lager Team)
Niels Lankester (Lager Team)
Bram de Graaff (Lager Team)
Esmee van der Neut (Lager Team)
 
 
 
Top/SolarCompleet
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Tim Flokstra (LDODK/Rinsma Modeplein)
Job Ammerlaan (Rohda)
Julia Schuiling (Junioren)
Milou Schuiling (Junioren)
Siem van Osnabrugge (Junioren)
Stan Postma (Junioren)
Thijs van der Zaag (Junioren)
Bastiaan Overwater (Achilles)
Fenna Jagtman (GG/IJskoud de beste)
Wessel van Noort (Lager team)
Bjarne van Wijk (Lager Team)
Thimo Winter (Lager Team)
Sascha de Haan (Lager Team)