Programma Korfbal league 2019/2020

Speelronde 1

8/11
20.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
PKC/SWKgroep
9/11
20.00 uur
Dos'46
-
GG/IJskoud de beste
9/11
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Blauw-Wit
9/11
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Top/SolarCompleet
9/11
20.00 uur
Tempo
-
LDODK/Rinsma Modeplein

Speelronde 2

16/11
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Tempo
16/11
17.00 uur
Blauw-Wit
-
Dos'46
16/11
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
Fortuna/Delta Logistiek
16/11
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
DVO/Accountor
17/11
16.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 3

23/11
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
GG/IJskoud de beste
23/11
20.00 uur
Dos'46
-
Top/SolarCompleet
23/11
20.00 uur
DVO/Accountor
-
LDODK/Rinsma Modeplein
23/11
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Tempo
24/11
15.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Blauw-Wit

Speelronde 4

30/11
17.00 uur
Blauw-Wit
-
PKC/SWKgroep
30/11
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
Fortuna/Delta Logistiek
30/11
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
DVO/Accountor
30/11
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Dos'46
30/11
20.00 uur
Tempo
-
GG/IJskoud de beste

Speelronde 5

7/12
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Top/SolarCompleet
7/12
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
Blauw-Wit
7/12
20.00 uur
Dos'46
-
KZ/Thermo4U
7/12
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Tempo
8/12
15.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
LDODK/Rinsma Modeplein

Speelronde 6

14/12
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
GG/IJskoud de beste
14/12
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Dos'46
14/12
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Fortuna/Delta Logistiek
14/12
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
PKC/SWKgroep
14/12
20.00 uur
Tempo
-
Blauw-Wit

Speelronde 7

21/12
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
KZ/Thermo4U
21/12
17.00 uur
Blauw-Wit
-
Top/SolarCompleet
21/12
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
LDODK/Rinsma Modeplein
21/12
20.00 uur
Dos'46
-
Tempo
21/12
20.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
DVO/Accountor

Speelronde 8

4/1
20.00 uur
Dos'46
-
Fortuna/Delta Logistiek
4/1
20.00 uur
DVO/Accountor
-
PKC/SWKgroep
4/1
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
GG/IJskoud de beste
4/1
20.00 uur
Tempo
-
Top/SolarCompleet
5/1
16.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Blauw-Wit

Speelronde 9

11/1
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Dos'46
11/1
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
DVO/Accountor
11/1
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
LDODK/Rinsma Modeplein
12/1
14.30 uur
Blauw-Wit
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 10

18/1
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Fortuna/Delta Logistiek
18/1
17.00 uur
Blauw-Wit
-
DVO/Accountor
18/1
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
Dos'46
18/1
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
KZ/Thermo4U
18/1
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Tempo

Speelronde 9*

22/1
20.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Tempo

*Deze wedstrijd wordt later gespeeld vanwege Europa Cup wedstrijden van Fortuna/Delta logistiek

Speelronde 11

25/1
20.00 uur
Dos'46
-
Blauw-Wit
25/1
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Top/SolarCompleet
25/1
20.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
GG/IJskoud de beste
25/1
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
LDODK/Rinsma Modeplein
25/1
20.00 uur
Tempo
-
PKC/SWKgroep

Speelronde 12

1/2
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
PKC/SWKgroep
1/2
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
Dos'46
1/2
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
DVO/Accountor
1/2
20.00 uur
Tempo
-
KZ/Thermo4U
2/2
14.30 uur
Blauw-Wit
-
Fortuna/Delta Logistiek

SPeelronde 13

8/2
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
Tempo
8/2
19.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Blauw-Wit
8/2
20.00 uur
Dos'46
-
LDODK/Rinsma Modeplein
8/2
20.00 uur
DVO/Accountor
-
KZ/Thermo4U
8/2
20.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Top/SolarCompleet

Speelronde 14

15/2
17.00 uur
Blauw-Wit
-
GG/IJskoud de beste
15/2
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
PKC/SWKgroep
15/2
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Dos'46
15/2
20.00 uur
Tempo
-
DVO/Accountor
16/2
16.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Fortuna/Delta Logistiek

Speelronde 15

22/2
17.00 uur
Blauw-Wit
-
Tempo
22/2
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
Top/SolarCompleet
22/2
19.30 uur
PKC/SWKgroep
-
LDODK/Rinsma Modeplein
22/2
20.00 uur
Dos'46
-
DVO/Accountor
23/2
15.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 16

29/2
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
Blauw-Wit
29/2
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Fortuna/Delta Logistiek
29/2
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
PKC/SWKgroep
29/2
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
GG/IJskoud de beste
29/2
20.00 uur
Tempo
-
Dos'46

Speelronde 17

7/3
19.00 uur
GG/IJskoud de beste
-
KZ/Thermo4U
7/3
19.30 uur
PKC/SWKgroep
-
DVO/Accountor
7/3
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
Tempo
7/3
20.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Dos'46
8/3
14.30 uur
Blauw-Wit
-
LDODK/Rinsma Modeplein

Speelronde 18

14/3
20.00 uur
Dos'46
-
PKC/SWKgroep
14/3
20.00 uur
DVO/Accountor
-
GG/IJskoud de beste
14/3
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Blauw-Wit
14/3
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Top/SolarCompleet
14/3
20.00 uur
Tempo
-
Fortuna/Delta Logistiek