Programma Korfbal league 2018/2019

PlAY-DOWNS RONDE 3

10/4 20.30 uur
Tempo
-
KCC/SO natural

cASHBACK WORLD KORFBAL LEAGUE FINALE

13/4 16.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
PKC/SWKgroep

Speelronde 1

9/11
20.30 uur
Top/SolarCompleet
-
Fortuna/Delta Logistiek
10/11
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Blauw-Wit
10/11
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Dos'46
10/11
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
DeetosSnel
10/11
20.00 uur
KCC/SO natural
-
DVO/Accountor

Speelronde 2

17/11
19.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
PKC/SWKgroep
17/11
20.00 uur
Dos'46
-
Top/SolarCompleet
17/11
20.00 uur
DVO/Accountor
-
LDODK/Rinsma Modeplein
17/11
20.00 uur
DeetosSnel
-
KCC/SO natural
18/11
15.30 uur
Blauw-Wit
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 3

24/11
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Dos'46
24/11
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
DVO/Accountor
24/11
20.00 uur
KCC/SO natural
-
KZ/Thermo4U
24/11
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
DeetosSnel
25/11
15.30 uur
Blauw-Wit
-
Fortuna/Delta Logistiek

Speelronde 4

1/12
20.00 uur
Dos'46
-
Blauw-Wit
1/12
20.00 uur
DVO/Accountor
-
PKC/SWKgroep
1/12
20.00 uur
DeetosSnel
-
Top/SolarCompleet
1/12
20.00 uur
KCC/SO natural
-
LDODK/Rinsma Modeplein
1/12
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Fortuna/Delta Logistiek

Speelronde 5

8/12
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
DeetosSnel
8/12
19.30 uur
Blauw-Wit
-
DVO/Accountor
8/12
19.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Dos'46
8/12
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
KCC/SO natural
9/12
16.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 6

15/12
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Fortuna/Delta Logistiek
15/12
20.00 uur
DeetosSnel
-
Blauw-Wit
15/12
20.00 uur
KCC/SO natural
-
PKC/SWKgroep
15/12
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Dos'46
15/12
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Top/SolarCompleet

Speelronde 7

22/12
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
LDODK/Rinsma Modeplein
22/12
19.30 uur
Blauw-Wit
-
KCC/SO natural
22/12
19.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
DeetosSnel
22/12
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
KZ/Thermo4U
22/12
20.00 uur
Dos'46
-
DVO/Accountor

Speelronde 8

12/1
20.00 uur
DeetosSnel
-
Dos'46
12/1
20.00 uur
KCC/SO natural
-
Fortuna/Delta Logistiek
12/1
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
DVO/Accountor
13/1
16.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Blauw-Wit

Speelronde 9

19/1
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
KZ/Thermo4U
19/1
19.30 uur
Blauw-Wit
-
Top/SolarCompleet
19/1
20.00 uur
Dos'46
-
KCC/SO natural
19/1
20.00 uur
DVO/Accountor
-
DeetosSnel
20/1
15.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
LDODK/Rinsma Modeplein

Speelronde 8

22/1*
20.30 uur
Top/SolarCompleet
-
PKC/SWKgroep

*Deze wedstrijd wordt later gespeeld vanwege Europa Cup wedstrijden van Top/SolarCompleet

Speelronde 10

26/1
19.30 uur
Blauw-Wit
-
PKC/SWKgroep
26/1
19.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Top/SolarCompleet
26/1
20.00 uur
Dos'46
-
LDODK/Rinsma Modeplein
26/1
20.00 uur
DVO/Accountor
-
KCC/SO natural
26/1
20.00 uur
DeetosSnel
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 11

2/2
15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Fortuna/Delta Logistiek
2/2
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
Dos'46
2/2
19.30 uur
KCC/SO natural
-
DeetosSnel
2/2
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Blauw-Wit
2/2
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
DVO/Accountor

Speelronde 12

9/2
20.00 uur
Dos'46
-
PKC/SWKgroep
9/2
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Top/SolarCompleet
9/2
20.00 uur
DeetosSnel
-
LDODK/Rinsma Modeplein
9/2
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
KCC/SO natural
10/2
15.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Blauw-Wit

SPeelronde 13

16/2
19.30 uur
Blauw-Wit
-
Dos'46
16/2
19.30 uur
PKC/SWKgroep
-
DVO/Accountor
16/2
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
DeetosSnel
16/2
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
KCC/SO natural
17/2
15.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 14

23/2
20.00 uur
Dos'46
-
Fortuna/Delta Logistiek
23/2
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Blauw-Wit
23/2
20.00 uur
DeetosSnel
-
PKC/SWKgroep
23/2
20.00 uur
KCC/SO natural
-
Top/SolarCompleet
23/2
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
LDODK/Rinsma Modeplein

Speelronde 15

2/3
19.30 uur
Blauw-Wit
-
DeetosSnel
2/3
19.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
DVO/Accountor
2/3
19.30 uur
PKC/SWKgroep
-
KCC/SO natural
2/3
19.30 uur
Top/SolarCompleet
-
LDODK/Rinsma Modeplein
2/3
20.00 uur
Dos'46
-
KZ/Thermo4U

Speelronde 16

9/3
20.00 uur
DVO/Accountor
-
Dos'46
9/3
20.00 uur
DeetosSnel
-
Fortuna/Delta Logistiek
9/3
20.00 uur
KCC/SO natural
-
Blauw-Wit
9/3
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
Top/SolarCompleet
9/3
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
PKC/SWKgroep

Speelronde 17

16/3
19.30 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
KCC/SO natural
16/3
19.30 uur
PKC/SWKgroep
-
Top/SolarCompleet
16/3
20.00 uur
Dos'46
-
DeetosSnel
16/3
20.00 uur
DVO/Accountor
-
KZ/Thermo4U
17/3
15.30 uur
Blauw-Wit
-
LDODK/Rinsma Modeplein

Speelronde 18

23/3
20.00 uur
DeetosSnel
-
DVO/Accountor
23/3
20.00 uur
KCC/SO natural
-
Dos'46
23/3
20.00 uur
KZ/Thermo4U
-
PKC/SWKgroep
23/3
20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
Fortuna/Delta Logistiek
23/3
20.00 uur
Top/SolarCompleet
-
Blauw-Wit

Play-offs ronde 1

30/3 15.30 uur
PKC/SWKgroep
-
LDODK/Rinsma Modeplein
30/3 20.00 uur
Top/SolarCompleet
-
Fortuna/Delta Logistiek

Hoofdklasse Finale

30/3 20.00 uur
Tempo
-
Groen-Geel

Play-downs ronde 1

3/4 20.30 uur
Tempo
-
KCC/SO natural

Play-offs ronde 2

6/4 20.00 uur
Fortuna/Delta Logistiek
-
Top/SolarCompleet
6/4 20.00 uur
LDODK/Rinsma Modeplein
-
PKC/SWKgroep

Play-downs ronde 2

6/4 20.00 uur
KCC/SO natural
-
Tempo