IKF WKC 2019

Van donderdag 1 augustus tot zaterdag 10 augustus vindt het WK Korfbal plaats in Durban, Zuid-Afrika. Op deze site vind je alles wat je wilt weten over het WK Korfbal 2019.

Poule A

Nederland
Nieuw-Zeeland
Tsjechië
Catelonië

Poule B

Australië
Ierland
Polen
Chinees Taipei

Poule C

Hong-Kong China
Slowakije
België
Engeland

Poule d

Macau China
Suriname
Hongarije
China

Poule E

Portugal
Japan
Duitsland
Zuid-Afrika

Wedstrijden

Programma zaterdag 10 augustus (Dag 9)

09.00
uur

Hong-Kong China
-

Nieuw-Zeeland
17e/18e Plaats
10.45
uur

Portugal

Tsjechië
7e/8e Plaats
12.30
uur

Duitsland
-

Suriname
5e/6e Plaats
14.15
uur

Chinees Taipei
-

China
3e/4e Plaats
16.00
uur

België
-

Nederland
FINALE

Programma Vrijdag 9 augustus (Dag 8)

12.00
uur

Zuid-Afrika
-

Macau China
19e/20e plaats
13.45
uur

Japan
-

Ierland
15e/16e plaats
15.30
uur

Australië
-

Slowakije
13e/14e plaats
17.15
uur

Polen
-

Hongarije
11e/12e plaats
19.00
uur

Catelonië
-

Engeland
9e/10e plaats

Programma Donderdag 8 augustus (Dag 7)

12.00
uur

Zuid-Afrika
-

Macau China
Verliezers wedstrijd
13.45
uur

Duitsland
-

Portugal
5e t/m 8e plaats
15.30
uur

Suriname
-

Tsjechië
5e t/m 8e plaats
17.15
uur

Chinees Taipei
-

België
Halve Finale
19.00
uur

Nederland
-

China
Halve Finale

Programma WOensdag 7 augustus (dag 6)

12.00
uur

Nieuw-Zeeland
-

Hong-Kong China
Verliezers wedstrijd
13.45
uur

Polen
-

Catelonië
Verliezers wedstrijd
15.30
uur

Engeland
-

Hongarije
Verliezers wedstrijd
17.15
uur

Ierland
-

Slowakije
Verliezers wedstrijd
19.00
uur

Japan
-

Australië
Verliezers wedstrijd

Programma Dinsdag 6 augustus (dag 5)

12.00
uur

Hong-Kong China
-

Macau China
Verliezers wedstrijd
12.00
uur

Zuid-Afrika
-

Nieuw-Zeeland
Verliezers wedstrijd
13.45
uur

China
-

Portugal
Kwart Finale
13.45
uur

Ierland
-

Polen
Verliezers wedstrijd
15.30
uur

Chinees Taipei
-

Suriname
Kwart Finale
15.30
uur

Slowakije
-

Catelonië
Verliezers wedstrijd
17.15
uur

België
-

Tsjechië
Kwart Finale
17.15
uur

Japan
-

Engeland
Verliezers wedstrijd
19.00
uur

Nederland
-

Duitsland
Kwart Finale
19.00
uur

Hongarije
-

Australië
Verliezers wedstrijd

Programma maandag 5 augustus (Dag 4)

12.00
uur

Zuid-Afrika
-

Hong-Kong China
Verliezers wedstrijd
12.00
uur

Nieuw-Zeeland
-

Macau China
Verliezers wedstrijd
13.45
uur

België
-

Hongarije
1/8 finale
13.45
uur

Chinees Taipei
-

Japan
1/8 finale
15.30
uur

Nederland
-

Ierland
1/8 finale
15.30
uur

Polen
-

Duitsland
1/8 finale
17.15
uur

China
-

Slowakije
1/8 finale
17.15
uur

Engeland
-

Suriname
1/8 finale
19.00
uur

Tsjechië
-

Australië
1/8 finale
19.00
uur

Portugal
-

Catelonië
1/8 finale

Programma zaterdag 3 augustus (dag 3)

12.00
uur

Catelonië
-

Nieuw-Zeeland
Poule A
12.00
uur

Chinees Taipei
-

Australië
Poule B
13.45
uur

Nederland
-

Tsjechië
Poule A
13.45
uur

Polen
-

Ierland
Poule B
15.30
uur

Duitsland
-

Portugal
Poule E
15.30
uur

Suriname
-

Macau China
Poule D
17.15
uur

China
-

Hongarije
Poule D
17.15
uur

Zuid-Afrika
-

Japan
Poule E
19.00
uur

België
-

Engeland
Poule C
19.00
uur

Hong-Kong China
-

Slowakije
Poule C

Programma Vrijdag 2 augustus (dag 2)

12.00
uur

Australië
-

Ierland
Poule B
12.00
uur

Tsjechië
-

Nieuw-Zeeland
Poule A
13.45
uur

Chinees Taipei
-

Polen
Poule B
13.45
uur

Nederland
-

Catelonië
Poule A
15.30
uur

Engeland
-

Slowakije
Poule C
15.30
uur

Portugal
-

Japan
Poule E
17.15
uur

Hongarije
-

Macau China
Poule D
17.15
uur

België
-

Hong-Kong China
Poule C
19.00
uur

China
-

Suriname
Poule D
19.00
uur

Zuid-Afrika
-

Duitsland
Poule E

Programma Donderdag 1 augustus (Dag 1)

10.00
uur

Chinees Taipei
-

Ierland
Poule B
11.00
uur

Nederland
-

Nieuw-Zeeland
Poule A
11.45
uur

Australië
-

Polen
Poule B
12.45
uur

Tsjechië
-

Catelonië
Poule A
13.30
uur

China
-

Macau China
Poule D
14.30
uur

België
-

Slowakije
Poule C
17.30
uur

Portugal
-

Zuid-Afrika
Poule E
18.15
uur

Hongarije
-

Suriname
Poule D
19.15
uur

Duitsland
-

Japan
Poule E
20.00
uur

Engeland
-

Hong-Kong China
Poule C