Transfer Overzicht

Hieronder een overzicht van de transfers binnen de senioren selecties van de Korfbal league clubs. Dit is op basis van wat nu bekend is geworden via diverse berichten. (Voor bronnen zie transfer lijst)

Korfbal league Clubs

Blauw-Wit
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Michelle in 't Veen (Fortuna Junioren)
Christian Dekkers (KCC/SO Natural)
Otto Fabius (Lager team)
Leanne Aurik (Lager team)
Manon Wiegerink (Lager Team)
Mandy Koelman (Geen Club)
Annelotte Roozenboom (DVO Junioren)
Joni Aurik (Lager team)
Rogier Kramer (Lager team)
Sophie Hansen (Roda (A))
Jessica Jansen (Roda (A))
Frank Mostard (Top/SolarCompleet)
Lindsy Krop (Groen-Geel)
Jairus Nicatia (Groen-Geel)
Peter Scheek (KOAG)
Tess ten Pas (Stopt)
 
 
DeetosSnel
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Frank Vogt (Sporting Delta)
Martijn van den Beld (DeetosSnel Junioren)
Marit de Bruijn (DeetosSnel Junioren)
Jordi van Elburg (DeetosSnel Junioren)
Jitte Janssen (DeetosSnel Junioren)
Laura van der Linden (Nieuwerkerk)
Fenna Zwang (Stopt)
Corné Vliegenthart (Lager team)
Jens de Bruijn (Lager team)
 
DOS'46
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Pascal Zegwaard (AVO) COACH: Gerald Aukes (Stopt)
Ilse van der Meulen (Drachten/van der Wiel)
Marco Zegwaard (Stopte al tijdens het seizoen)
Menno Russchen (Onbekend)
DVO/Accountor
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Richard van Vloten (KCC/SO natural) COACH: Ben Crum (Sopt)
Gert-Jan Meerkerk (KCC/SO natural)
Robbe de Wit (DSC)
 
 
 
Renee van Ginkel (Groen-Geel)
Fleur Hoek (Fortuna/Delta logistiek)
Marijn van den Goorbergh (PKC/SWKgroep)
Brent Struyf (Voorwaarts (België))
José Alvarez Andrés (PKC (Catelonië))
Fortuna/Delta logistiek
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Fleur Hoek (DVO/Accountor)
Sijmen van den Bergh (Avanti)
Tim Heemskerk (Geen Club)
Wayne Stienstra (Excelsior (D))
 
 
KCC/SO Natural
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Erik Wolsink (LDODK/Rinsma Modeplein) COACH: Richard van Vloten (DVO/Accountor)
Mauro Orru (KVS/Maritiem)
 
 
 
 
 
 
 
Gert-Jan Meerkerk (DVO/Accountor)
Christian Dekkers (Blauw-Wit)
Eliza Roest (HKC)
Mariska Vos-Brands (Onbekend)
Bianca Kalkman (Onbekend)
Jet Ittman (Onbekend)
Wouter Schippers (Onbekend)
Jack Potter (Onbekend)
KZ/Thermo4U
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Naomi Zuidweg (tijdens seizoen al gestopt)
Stijn van der Vegt (Stopt)
Rosemarie Roozenbeek (Stopt)
Stijn Hoekstra (Groen-Geel)
LDODK/Rinsma Modeplein
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Henk-Jan Mulder (Was assistent) COACH: Erik Wolsink (KCC/SO natural)
Eline Haan (Ritola)
Femke Bouma (Drachten)
Arnout Wijma (FLamingo's)
Jullian Frieswijk (SCO)
Marlou Kuiper (AVO)
Patrick Hindriks (Hoogkerk)
Tamara Siemieniuk (Polen)
Anton Wever (Junioren)
Elke de Boer (Junioren)
Feike de Vreede (Lager Team)
Melissa Rijstenberg (ZKC'19)
Betty Jansma (Wêz Handich)
Berber Buis (Stopt)
Martijn Zwart (Lager Team)
Jetze de Jong (Gezondheid)
Rixt Bouma (onbekend)
 
 
PKC/SWKgroep
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
COACH: Daniël Hulzebosch (Geen Club) COACH: Detlef Elewout (Bondscoach België)
Mark Klop (HKC)
Marijn van den Goorbergh (DVO/Accountor)
 
Johannis Schot (Stopt)
Corné Troost (HKC)
Anita de Ridder (Onbekend)
Top/SolarCompleet
Inkomende Transfers Uitgaande Transfers
Frank Mostard (Blauw-Wit)
Roos Verheugt (Nic./John Schokker Makkelaardij)
Bastiaan Overwater (Achilles)
Maayke Brouwer (Dalto, niet in de selectie)
Sascha de Haan (Top/SolarCompleet Junioren)
Daniel Harmzen (Stopt)
Lisanne Kerrebijn (De Meervogels)
Lara Boonstoppel (Stopt)
Linda van der Zijden (Avanti)
Mart Hortensius (FIKS)